Набір Dina Cosmetics Dagger Туалетна вода 100 мл + дезодорант 150 мл

- В наявності
959 ₴
- +380 (99) 569-36-25с 9.00 до 17.00
Чудовий набір від Dina Cosmetics. Поєднання освіжного дезодоранту з чудовим деревним ароматом і прекрасної туалетної води, що має стійкі й багатогранні пахощі.
З представленим дезодорантом із серії Dagger сучасний джентльмен назавжди забуде про проблему неприємного запаху поту. Продукт від французького бренда зрубає цю неприємність під корінь, замінивши її чарівними ароматами лимона, лаванди та запашного бергамоту з ветивером. Чудові пахощі цього дезодоранту залишиться невідчутним упродовж усього дня, живлячи впевненість і стійкість свого володаря.
Аромат туалетної води від Dina Cosmetics стане найкращою прикрасою для цілеспрямованого чоловіка. Навіть найдорожчий годинник і розкішний костюм не прикрасять мужній образ так доречно, як це зробить її східні пахощі. Парфуми з Франції огорнуть зігрівальним і злегка поблискуючим запахом лаванди, мускусу та солодкої ванілі, освітленої дорогоцінним бурштином.
Парфуми добре розкриваються в холодну та теплу погоду, влітку та взимку, чудово поєднуються як із модними джинсами, так і строгим діловим костюмом. Підходить для роботи та вечірок, урочистих і офіційних заходів, побачень і дружніх зустрічей — скрізь він зробить ваш образ більш елегантним, підкреслить мужність і благородство свого власника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dina Cosmetics |
| Країна виробник | Франція |
| Склад набору | Дезодорант, Туалетна вода (EDT/Eau de Toilette) |
| Стать | Чоловіча |
| Рік випуску | 2015 |
| Тип аромату | Фужерні, Східні (Орієнтальні) |
| Початкова нота | Лимон, Лаванда, Бергамот |
| Нота серця | Пачулі, Ветивер |
| Кінцева нота | Амбра, Ваніль, Мускус |
- Ціна: 959 ₴
